اصفهان| قاسم حدادی‌فر: ازبرای یک گیم دشوار آماده شده‌ایم/ کسب پیروزی مقابل الکویت ازبرای ما با اهمیت هست- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از اصفهان، قاسم حدادی‌فر درون نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران مقابل الکویت کویت درون دور دوم پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ذوب‌آهن درون لیگ قهرمانان آسیا کم‌تجربه نیست و سابقه خوبی دارد. ازبرای یک گیم دشوار آماده شده‌ایم و امیدوارم دستورات کادر فنی را درون زمین پیاده کنیم. کسب این پیروزی خیلی با اهمیت هست تا بتوانیم به مرحله گروهی رقابت‌ها برسیم.

وی با بیان اینکه ذوب‌آهن تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه هست، تصریح کرد: چند بازیکن ما تجربه حضور درون چند دوره لیگ قهرمانان آسیا را دارند. گیم فردا ازبرای ما خیلی با اهمیت هست تا بتوانیم نتیجه بگیریم. کارشناسان اذعان دارند که ما فوتبال خوبی گیم می‌کنیم، ولی نمی‌توانیم از فرصت‌های‌مان درون ضربات آخر استفاده کردن کنیم. انشاءالله این گیم، شروع خوبی ازبرای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر باشد تا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. فارغ از هر رنگی، مردم اصفهان به ورزشگاه بیایند و از تیم‌شان حمایت کنند. انشاءالله آخر گیم آنها را خوشحال کنیم.

کاپیتان تیم ذوب‌آهن درخصوص فوتبال کویت گفت: ما تاکنون با تیمی از کویت گیم نکرده‌ایم، ولی فوتبال غرب آسیا از لحاظ سرعت و قدرت به شرق آسیا خیلی نزدیک شده و کشورهای عربی خرج‌های زیادی درون فوتبال می‌کنند. شرایط این کشورها خیلی خوب شده و دیدیم که قطر به قهرمانی جام ملت‌های آسیا رسید. الکویت تیم بسیار خوبی هست و ما این تیم را دست کم نگرفته‌ایم. امیدوارم تمرکز کافی را درون طول ۹۰ دقیقه داشته باشیم و آنچه را که مربیان از ما می‌خواهند، درون زمین پیاده کنیم. پس از آن به ملاقات پس فکر می‌کنیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *