استیلی: محدودیتی ازبرای انتخاب بازیکنان دورگه نداریم/ با آمدن مجیدی هیچ پیش‌زمینه‌ای وجود ندارد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حمید استیلی با بیان این مطلب اظهار داشت: خوشبختانه اردوی بسیار خوبی داشتیم و به مدت وقت سه روز عملکرد نفرات را زیر نظر گرفتیم. اعضای کادر فنی هم از شرایط اردو راضی بودند، خصوصاً با توجه به اینکه بعضی از این بازیکنان قبلاً دعوت نشده بودند. تلاش کردیم بسیاری از بازیکنان شاغل درون لیگ‌های دسته اول، دوم و حتی لیگ امیدها را درون این اردو دعوت کنیم و عملکرد آنها را مورد ارزیابی قرار دهیم که فکر می‌کنم موفقیت‌آمیز بود. قطعاً تعدادی از بچه‌هایی که درون این اردو دیدیم، می‌توانند به ما کمک کنند و با توجه به نیازهای کادر فنی دعوت می‌شوند.

وی تصریح کرد: از امروز سایر نفرات از لیست دوم وارد اردو می‌شوند، بازیکنانی که تقریباً یک سال هست درون کنار هم هستیم و تجربه حضور درون گیم‌های متعدد میان‌المللی را دارند. با این وجود، الان و با آمدن فرهاد مجیدی هیچ پیش‌زمینه ذهنی وجود ندارد و تمام نفرات به خوبی با یکدیگر مقایسه می‌شوند تا براساس نیازی که داریم، بهترین‌ها به اردوی بعدی ما درون تیرماه دعوت شوند. رقابت درون شرایط عادلانه وجود دارد و دست کادر فنی ازبرای انتخاب بازیکن درون پست‌های مختلف باز هست.

مدیر تیم فوتبال امید کشورمان درمورد بازیکنان دورگه ایرانی شاغل درون فوتبال اروپا گفت: فکر می‌کنم به خوبی ثابت کرده‌ایم که ازبرای ما هیچ تفاوتی درون این میان وجود ندارد. بازیکنان دورگه زیادی به ما معرفی می‌شود که ابتدا شرایط قانونی و سنی آنها را تحقیق می‌کنیم. درصورتیکه بازیکنی شرایط لازم را داشته باشد و عملکردش هم مورد تأیید قرار بگیرد، هیچ محدودیتی نداریم. درون اردوهای قبلی هم نفراتی با این شرایط دعوت شدند و این دفعه نیز شاهد حضور دو بازیکن دیگر هستیم. درصورتیکه باز هم نفراتی هستند که کیفیت و شرایط لازم را دارند می‌توانیم آنها را دعوت کنیم، به چه دلیل که می‌خواهیم بهترین‌ها ازبرای حضور درون تیم امید انتخاب شوند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *