آشوبی: پرسپولیس قهرمان لیگ هست و دیگر تیم‌ها باید ازبرای سهمیه بجنگند/ با نتایج این هفته هیجان لیگ حفظ شد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

فرزاد آشوبی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درون مورد گیم‌های برگزارشده درون هفته بیست‌وششم لیگ برتر و شرایطی که تیم‌های پرسپولیس و استقلال و دیگر مدعیان درون لیگ دارند، اظهار داشت: به عقیده من نتایجی که درون این هفته از گیم‌ها رقم خورد تنها هیجان را درون میان هواداران و اهالی فوتبال حفط کرد و شک ندارم درون آخر پرسپولیس قهرمان لیگ می شود، از این جهت که اعتقاد دارم پرسپولیس تمام فاکتورهای لازم را ازبرای تکرار قهرمانی خود دارد و از هر نظر شایسته این عنوان هست.

وی درون مورد اینکه این روز‌ها بازیکنان پرسپولیس با پرداختن به مسائل مالی ازبرای تیم‌شان حاشیه به وجود آورده‌اند، یادآور شد: این مسائل به مدیریت باشگاه پرسپولیس برمی‌گردد و من به بازیکنان این تیم حق می‌دهم که پس از پشت سر گذاشتن یک فصل سنگین و فشرده الان درون هفته‌های پایانی دغدغه مالی داشته باشند. تنها چهار هفته تا آخر لیگ مانده و طبیعی هست بازیکن که به فکر پولش هم باشد. پرداختن به چنین مسائلی شاید حواشی ازبرای پرسپولیس داشته باشد، ولی تأثیری روی عملکرد بازیکنان این تیم ندارد، به چه دلیل که آنها پیش از این درون میادین دشوار تعصب‌شان را نشان داده‌اند، آن هم درون شرایطی که با کمبود بازیکن حتی تا فینال لیگ قهرمانان پیش رفتند. شاید تنها عاملی که سبب شود پرسپولیس درون گیم‌های آینده خود دچار مشکل شود، خستگی و فشردگی گیم‌ها باشد.

کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه برنامه‌ریزی گیم‌های ایراد دارد، عنوان کرد: هم‌اکنون تیم‌هایی که درون لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند چوب برنامه‌ریزی پر از ایراد سازمان لیگ را که آن هم به خاطر اردوی‌های قبل از جام ملت‌های تیم ملی بود، می‌خورند. شاید درون فوتبال حرفه‌ای برگزاری گیم‌ها به این شکل ایرادی نداشته باشد، ولی زمانی فوتبال ما از لحاظ امکانات دشوار‌افزاری قابل مقایسه با تیم‌های سطح بالا نیست، نباید انتظار این را داشته باشیم که بازیکنان درون تمام گیم‌ها فرم ایده‌آل‌شان را حفظ کنند. تیم‌های باشگاهی ما که پرواز چارتر ندارند و مجبورند بعضی مواقع درون ساعت سه بامداد به کشور برگردند و چه بسا بازیکن باید به خاطر همین مسافرت نیمه شب دو روز کامل استراحت کند تا به شرایط مطلوب برگردد.

آشوبی درون خاتمه گفت: هفته‌های پایانی لیگ جذاب و باهیجان بالا برگزار می‌شود، ولی تأکید می‌کنم که پرسپولیس شانس اول قهرمانی هست، از این جهت که هم کیفیت بالای خود را حفظ کرده و بالاتر هم برده هست و هم از مربی بزرگی بهره می‌برد که خوب می‌داند درون این هفته‌های آخر چطور تیمش را هدایت کند. به اعتقاد من مابقی تیم‌ها باید ازبرای سهمیه رقابت کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *