آذری: دندان‌های گاندو کشیده شده هست!/ اهرم‌های کمک به ما درون حال نابودی هستند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

سعید آذری درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به وضعیت بازیکنان سرباز ذوب‌آهن و اینکه آنها چه زمانی به این تیم بازخواهند گشت، گفت: فکر می‌کنم با توجه به دیدگاه مثبتی که درون ستاد کل نیروهای مسلح و قسمت تربیت بدنی این ستاد وجود دارد، این مشکل به‌زودی حل می شود. آنها اهمیت کار را می‌دانند و درون حال حاضر بحث دفاع از حیثیت ورزشی ایران درون مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و تقابل با نماینده عربستان مطرح هست. وقت زیادی تا ملاقات با الاتحاد عربستان باقی نمانده هست و این بازیکنان باید به تمرینات برگردند تا از لحاظ آمادگی جسمانی و بحث هماهنگی با دیگر بازیکنان به شرایط خوبی برسند. ما امیدواریم که این مشکل هر چه زودتر برطرف شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به مسیر جذب بازیکن درون تیم ذوب‌آهن تأکید کرد: خدا را شکر این مسائل به خوبی جلو می‌رود. ما درون پست دفاع میانی و سانتر فوروارد احتیاج به جذب دو بازیکن داریم که احتمالاً این دو بازیکن آفریقایی خواهند بود.

وی درون مورد ملاقات برابر الاتحاد عربستان که یکی از مهمترین گیم‌های ذوب‌آهن درون سال ۹۸ خواهد بود، تصریح کرد: من معتقدم که انتظارات از تیم ما باید به کمترین حد ممکن برسد و تنزل پیدا کند. متأسفانه اهرم‌های کمک به ذوب‌آهن درون حال نابود شدن هستند و دندان‌های گاندو (نماد باشگاه ذوب‌آهن) کشیده شده هست!

 

آذری درون خاتمه اظهار داشت: ذوب‌آهن درون حال حاضر مثل یک شیر بی‌یال و کوپال هست که قرار هست با یک اژدها مبارزه کند. ما هم اکنون نتوانستیم طلب‌مان را از AFC بگیریم و فدراسیون هم درون این زمینه کاری انجام نداده هست. بحث سربازها هم یکی دیگر از مشکلات ما بود و البته بعضی مسائل دیگر که سبب شده هست درون موقعیت سختی قرار بگیریم. ما ازبرای دفاع از حیثیت ذوب‌آهن و فوتبال ایران تلاش می‌کنیم، ولی کسی نباید از ذوب‌آهن انتظار داشته باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *