آخرین اخبار از عملکرد تیم والیبال بانوان ایران درون تورنمنت تدارکاتی کرواسی- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از رابطه ها عمومی فدراسیون والیبال، تیم بانوان ایران که ظهر دوشنبه وارد کشور کرواسی شده بود، برنامه دیدارهای خود را با برگزاری دو ملاقات درون هر روز پشت سر می‌گذارد.

ملی پوشان ایران درون نخستین ملاقات صبح روز سه شنبه برابر تیم امید کرواسی به میدان رفتند و با نتیجه ۲ بر یک پیروز شدند. درون دومین ملاقات تیم ایران برابر سنری‌کینران ژاپن که با ۴ بازیکن ژاپنی و ۳ بازیکن آمریکایی درون میدان حاضر شده ملاقات کرد و موفق شد این تیم را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.

سومین ملاقات تیم ایران روز چهارشنبه صبح برگزار شد و بانوان ایران با نتیجه ۲ بر یک برابر ستارگان کنفرانس غرب آمریکا شکست خوردند.

مهرگان مشاور فنی تیم بانوان ایران درون جواب به این سوال که به چه دلیل مسابقات درون ۳ ست برگزار می شود، بیان کرد: دلیل اینکه گیم ها درون ۳ ست برگزار می شود، این هست که درون هر روز دو ملاقات برگزار می شود و مسئولین درون پی این هستند که همه تیم ها با یکدیگر ملاقات کنند و به همین دلیل مسابقات ۵ ستی نیست. البته این احتمال وجود دارد که درون مرحله بعدی مسابقات به صورت ۳ از ۵ ست برگزار شود.

وی درون ادامه درمورد برنامه پیش روی تیم ایران عنوان کرد: چهارشنبه  عصر نیز با یک تیم از ایتالیا یک ملاقات دوستانه خواهیم داشت که  ساعت ۷ به وقت محلی برگزار می شود. فردا تیز یک تیم دانشگاهی دیگر از آمریکا به نام BIP-C حریف ما خواهد بود. منتظر نتیجه دیدارهای باقی مانده هستیم تا قرعه ما معلوم شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *